Často kladené dotazy


Po telefonickém nebo emailovém kontaktu Vás v dohodnutém termínu navštívím s kompletními vzorníky materiálů, rámů a výplní. Pomůži Vám s výběrem materiálů vhodných pro konkrétní prostor a doporučím optimální designové řešení. Následně přesně zaměřím daný prostor a vypracuji kalkulaci (objednávku), která bude splňovat všechny Vaše požadavky. Současně je možné předběžně dohodnut termín montáže, který je 2-5 týdnů ode dne sepsání objednávky a uhrazení zálohy.
Laminové desky odebíráme od českého výrobce Kronospan a dále od rakouské firmy Egger. Tyto desky jsou zpracovány na velkoplošné formátovací pile, která zaručí na milimetry přesné dílce. Tyto dílce jsou pak ohranovány ABS hranou převážně v síle 2mm. Hranovací stroj předfrézuje hranovanou část a tím se eliminují oštípané hrany.
Pokud souhlasíte s cenovou kalkulací při zaměření, sepíše technik ihned na místě objednávku a domluví zálohu. Záloha na vestavěné skříně je 50% z celkové ceny zakázky a jejím zaplacením je spuštěna výroba Vašeho nábytku. Je možné ji zaplatit v hotovosti, poukázat složenkou nebo bezhotovostně převodním příkazem.
Montáž probíhá v závislosti na rozsahu zakázky zpravidla 1-2 dny. V okamžiku, kdy je montáž dokončena, dostanete fakturu, záruční list a doplatíte doplatek do celkové hodnoty zakázky v hotovosti.
Zaměřením na místě získáte odborný názor na daný prostor, dozvíte se informace o možnostech stavby, materiálech a přesné ceně.

Realizovali jste zakázku?

Zde mě můžete udělit nebo se dočíst reference na provedenou práci.

Kontakt

Telefon: +420 774 111 988
Email: info@jhinterier.cz
Website: www.jhinterier.cz