Lamino výplně - pro vestavěné skříně

Laminové výplně - patří díky široké nabídce dekorů a povrchové struktuře mezi nejoblíbenější dveřní výplně. Velkou výhodou je stálost barev a velmi snadná údržba. V základní nabídce představujeme v současné době celkem 28 dekorů. Které stále doplňujeme dle přání zákazníka.

V případě zájmu zákazníka je možno se domluvit i na atypickém dekoru. Nutno upozornit, že tyto dekory jsou za příplatky a nelze dát do všech rámů bez ofrézování. Termíny dodání jsou někdy prodlouženy do doby kdy je materiál skladem v některých případech se může jednat i o měsíce.

Zrcadla - pro vestavěné skříně

Zrcadlové výplně - jsou vhodné do menších pokojů či předsíní, neboť opticky zvětšují daný prostor nebo zesvětlují. Zrcadla standartně podlepujeme bezpečnostní fólií proti vysypání a tím snižujeme bezpečnostní riziko úrazu.

Barevné sklo Lacobel - pro vestavěné skříně

Skleněné výplně dodají každé vestavěné skříni jedinečnost a originalitu. Můžete si vybrat ze široké nabídky jemných pastelových barev, či zvolit neutrální matně průsvitný design.Dekorativní skleněné povrchy jsou dnes velice oblíbené a lze je snadno kombinovat s dalšími materiály.

Sklo Lacobel - nabízí mnoho rozličných estetických řešení a splňuje všechny požadavky současných trendů architektury interiéru. Vysoká kvalita lakované vrstvy na zadní straně skla způsobuje jeho neprůhledný vzhled. Sklo je standardně dodáváno ve speciální bezpečností verzi SAFE, kdy je lakovaná strana skla opatřena polypropylenovou folií. Ta chrání nejen lak před poškrábáním, ale především zajišťuje ochranu osob proti úrazu v případě rozbití skla. Sklo Lacobel je typické svým jasným vzhledem a širokou paletou působivých barev.

Sklo Lacomat - pro vestavěné skříně

Sklo Lacomat - je charakteristické svým neutrálním matným a průsvitným vzhledem. Originalita Lacomatu spočívá v jeho schopnosti sladit se s jakýmkoliv vybavením interiéru. Může nahradit konvenční pískovaná nebo leptaná skla s dobrým efektem, což znamená dlouhodobé a úsporné řešení. Lacomat je odolný proti korozi a poškrábání na straně skla (hladká strana). Navíc je vysoce odolný proti čisticím prostředkům, výrobkům na bázi alkoholu a rozpouštědlům.

Printglass - pro vestavěné skříně

Printglass - Novinka roku 2009 - skleněná výplň se specifickým potiskem v celé řadě možností a variant je ideálním doplňkem moderních interiérů. Nabídka spol. Libovický zahrnuje od základních jednobarevných variant potisku přes trendové vícebarevné vzory až po možnost individuelních potisků např. vlastních fotografií. Uvedené náhledy při zvětšení vycházejí z rozměrů š.1000 x v.2500 mm.

Realizovali jste zakázku?

Zde mě můžete udělit nebo se dočíst reference na provedenou práci.

Kontakt

Telefon: +420 774 111 988
Email: info@jhinterier.cz
Website: www.jhinterier.cz